• Побудуємо бетонний басейн за 21 день.
  Від замовлення до здачі всього 3 тижні
 • 15 років гарантованої служби
  - забудьте про ремонти
 • Оздоблення з натурального каменю
  і розмаїттям кольорів
 • Монолітне безшовне будівництво
  - ніяких відсталих плиток
 • Унікальне покриття PEBBLE TEC:
  як в Майамі, тільки у вас вдома

Ласкаво просимо!

Компанія Stonepools динамічно розвивається. Не дивлячись на те що ми молода компанія, ми маємо величезний досвід будівництва басейнів. Наші кваліфіковані фахівці брали участь більш ніж в 1000 проектів не тільки в Україні але і в Європі. Наші співробітники були на передових ролях в таких компанія як Iberia blue (Portugal), Crystal (Portugal), Pebble pool (Europe) і PebbleArt (Україна).

Основний напрямок діяльності це будівництво басейнів з натурального каменю. Ми використовуємо самі передові технології для будівництва басейнів, такі як: виготовлення чаші басейну методом Gunite - торкретування (напилення бетону) і оздоблення басейнів матеріалом з натурального каменю Pebble Tec. Ми єдина компанія в Україні яка успішно використовує дані технології вже більше 7 років. Саме тому ми готові втілити в життя Ваші найсміливіші фантазії, басейни будь-яких форм і конфігурацій, внутрішні або вуличні, скіммерние або переливні, з ролетними або павільйон типами накриттів. Також нарядку з новими технологіями ми використовуємо класичні варіанти будівництва та оздоблення басейнів (мозаїка, плівка).

Компанія Stonepools також є лідером ринку ремонту бетонних, пластикових, композитних басейнів. Завдяки досвіду наших фахівців ми готові максимально швидко і якісно виконати ремонт будь-якої складності.