Ви є тут

Басейни з каменю

Басейни з натурального каменю

Ми єдина в Україні компанія яка пропонує Вам не просто басейн, а справжній витвір мистецтва. Більше немає необхідності їхати за кордон щоб милуватися красою Адріатичного і червоного морів, бірюзовою водою біля берегів Мальдів і неймовірним Індійським океаном. Ми готові перенести Ваш улюблений курорт до Вас додому, в Ваш басейн. Просто оберіть колір води який хочете бачити щодня і довіртеся команді професіоналів.

Технологія Stonepools широко використовується в країнах Європи і залишає поза конкуренцією традиційні методи покриття чаші басейну, завдяки своїй високій надійності, естетичному зовнішньому вигляду і швидкості нанесення. Дана технологія була розроблена і вперше була застосована більш 20 років тому в Австралії, займаючи на сьогоднішній день лідируючі позиції на ринку Європи і Америки. Суть технології Stonepools полягає в використанні каменів і кристалів природного походження, які скріплюються спеціальним розчином білого цементу і полімерів.

Залежно від застосовуваних матеріалів покриття Stonepools має два основних напрямки:

Stone Tec - це покриття в якому використовується спеціально підібрана морська галька , що максимально наповнює ваш басейн природною красою.

1) Arctic White

  

2) Sandy Beach

  

3) Golden Paradise

  

4) Jade

  

5) Black Pearl

  

 

Stone plast - покриття, в якому використовується невеликий камінь, наповнюючи басейн ефектом гладкого, пісочного, морського дна.

1) Light blue

  

2) Dark Grey

  

 

 

Далі пропонуємо Вам подивитися rоротrt відео як за допомогою наших технологій всього за 1 тиждень повністю перетворити не тільки Ваш басейн і Ваш ділянку або інтер'єр в цілому.

 

Професіонали працює в компанії Stone pools максимально швидко і якісно виконають роботи будь-якої складності для того щоб ви отримали басейн своєї мрії, а ми в свою чергу ще одного задоволеного клієнта.

Ви також можете почитати відгуки наших клієнтів і скористатися функціями створення басейну своєї мрії і прорахунку онлайн.

Не втрачайте час даремно в пошуках аналогів і конкурентів, у нас їх немає, ми єдині на території СНД хто створює басейни з натурального каменю, натисніть замовити басейн і залиште свої конктакти і наші менеджери максимально швидко зв'яжуться з Вами, aбо ж просто зателефонуйте нам за вказаними нижче номерами телефонів.