Ви є тут

Будівництво

Процес будівництва басейнів досить складний і енергоємний.

У цьому розділі ми постараємося показати Вам не тільки як ми будуємо басейни але і пояснити як зробити цей процес максимально простим для Вас.

Вам слід визначиться з функціями які він повинен виконувати (плавальний, ігровий, дитячий, купіль або SPA). Далі в залежності від призначення вибиратимемо форму і місце розташування чаші басейну на Вашій ділянці. Після тоді як форма і місце обрані, можемо приступати до підбору обладнання необхідного для очищення і знезараження води в басейні. Далі вибираємо колір води і оздоблювальний матеріал чаші басейну . Після чого узгодимо кошторис і терміни і приступаємо безпосередньо до будівництва.

На відео наведеному нижче ми покажемо весь цикл будівництва басейну по використовуваних нами технологій.

 

І так що ми побачили на відео.

1) Технологія напилення бетону - Gunite

  Особливо технології будівництва чаші басейну входить безопалубочного метод, використання армокаркаса і арммопояса, визнаних спеціальним методом, бетон, який має унікальну формулу і добавки (дана формула бетону використовувалася при будівництві тунелю під Ла-Маншу) і особливим методом заливки бетону, - торкретуванням. В результаті маємо бетонну монолітну чашу, без швів, що відрізняється високими характеристиками міцності і стійку до погодних умов. Основною перевагою для клієнта є швидкість виготовлення і висихання чаші. Завдяки технології торкретування і швидкості обробки, басейн будується за 21 день, тоді як стандартні технології передбачають заливку бетонної чаші і обробку протягом 2 місяців.

 

2) Обробка чаші басейну натуральним каменем

Технологія Stonepools широко використовується в країнах Європи і залишає поза конкуренцією традиційні методи покриття чаші басейну, завдяки своїй високій надійності, естетичному зовнішньому вигляду і швидкості нанесення. Дана технологія була розроблена і вперше була застосована більш 20 років тому в Австралії, займаючи на сьогоднішній день лідируючі позиції на ринку Європи і Америки. Суть технології Stonepools полягає в використанні каменів і кристалів природного походження, які скріплюються спеціальним розчином білого цементу і полімерів.

Залежно від застосовуваних матеріалів покриття Stonepools має два основних напрямки:

Stone Tec - це покриття в якому використовується спеціально підібрана морська галька, що максимально наповнює ваш басейн природною красою.

  1) Arctic White

  

 

2) Sandy Beach

  

  

3) Golden Paradise 

  

   

4) Jade 

  

   

5) Black Pearl 

  

  

Stone Plast - покриття, в якому використовується натуральный кварц, наповнюючи басейн ефектом гладкого, пісочного, морського дна.

  1) Light blue

  

2) Dark Grey

  

3) Підключення та тестування системи фільтрації і циркуляції басейну

Підключення та тестування обладнання - один з найважливіших етапів будівництва басейну, від якого залежить наскільки Ваш басейн буде відповідати поставленим вимогам. 

                
 

Спеціалісти компаніі Stone pools ідеально підберуть та змонтують оптимальне обладнання для Вашого бассейну.

4) Накриття для Вашого басейну

Компанія Stonepools пропонує Вам весь асортимент достпуних накриттів для басейнів

1) Солярна плівка

2) Зимові Батутні накриття від Shield, Loop loc, Del, poolprotect.

3) Ролетні накриття Del і poolprotect.

4) Павільйони для басейнів (Albion, Meredian, nimbus, koronapool)