Ви є тут

Обслуговування

Консервація і обслуговування басейнів проводяться нашими фахівцями за допомогою професійних інструментів і засобів від провідних світових виробників.

Обслуговування басейнів

Для стабільного функціонування басейну, який не потребує частих ремонтах, необхідно регулярно проводити такі операції:

очищення басейну,
дезинфікування води,
контроль рівня PН,
своєчасна консервація басейну.

Консервація басейну

Широко відомо, що на зиму відкриті басейни без води залишати ні в якому разі не рекомендується - є велика ймовірність отримати лопнула чашу басейну, яка не витримає натиск промерзлій землі. По-цьому воду в басейні попередньо готують для зимівлі спеціальними технічними заходами і обробляють хімічними препаратами. Це дає можливість уникнути утворення клітин водоростей, а також освіти відкладення солей на стінках басейну.

На зображеннях Ви можете побачити правильність консервації басейнів:

Немае консервації бассейну 

 

Правильна консервація бассейну 

Неправильна консервація бассейну 

Консервацію басейну можна проводити самостійно, але краще довірити це професіоналам.

Компанія Stone pools надає всі послуги, пов'язані з обслуговуванням басейнів. Ми проводимо експертизу і аналіз води, очищення чаші басейну, перевірку системи фільтрації води, перевірку електричних елементів басейну, а також консервацію басейну.

Ми забезпечуємо підбір і установку необхідного для вашого басейну обладнання, проводимо заміну застарілої техніки більш ефективної і сучасної.

Наші співробітники застосовують тільки інноваційні технології з очищення води та чаш басейнів, використовують очисну техніку останніх поколінь, що є гарантією високої якості проведених робіт.

Обслуговування басейну проводиться в плановому порядку, а також за бажанням замовника.